18.04.18

Çok Yıllı Ulaştırma Ülke Eylem Programı 2. Sektörel İzleme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi

Çok Yıllı Ulaştırma Ülke Eylem Programı, 2. Sektörel İzleme Komitesi Toplantısı 18 Nisan 2018 tarihinde, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Avrupa Birliği Yatırımları Dairesi Başkanlığı tarafından Ankara Anadolu Downtown Oteli’nde organize edildi.

Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü ve Program Otoritesi Başkanı Sn. Erdem DİREKLER, ve Avrupa Komisyonu Türkiye Bölüm Başkanı Sn. Bernard BRUNET ‘in başkanlık ettiği toplantıya; Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı, Müsteşar Sn. François BEGEOT,  Avrupa Birliği Yatırımları Dairesi Başkanı Sn. Nedim YEŞİL ve Avrupa Komisyonu yetkilileri ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu temsilcileri katılım sağladı. Toplantıda ayrıca, Bakanlığımızın ilgili birimleri, ilgili Bakanlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri yer aldı.

Sn. Erdem DİREKLER ' in açılış konuşmaları ile başlayan toplantıda;  bir önceki Sektörel İzleme Komitesi Toplantısından bu yana IPA II Dönemine ilişkin Bakanlığımızca kaydedilen ilerlemeler sunuldu.

Tüm Haberler